تعمیر گوشی سامسونگ a24

تعمیر گوشی سامسونگ a24

یکی از بهترین گوشی‌های سامسونگ را می‌توان سامسونگ a24 دانست . این دستگاه در عین زیبایی و قدرت قیمت پایینی را نیز دارد. دستگاه‌های سامسونگ معمولا به عدم خرابی و قدرت معروف هستند اما نمی‌توان از این موضوع برداش کرد که این مدل خراب نمی‌شود. در همین راستا ما در برترسرویس تمامی تعمیر گوشی سامسونگ a24 را برای شما عزیزان انجام میدهیم و برای اطمینان خاطر شما بزرگواران گارانتی معتبر نیز ارائه میدهیم. همیشه برای تعمیرات گوشی مانند تعمیرات گوشی سامسونگ a24 کمپانی‌هایی وجود داشته اند که قطعات کپی و بی کیفیت  تولید میکنند.این قطعات بعضی مواقع به قدری شبیه اصل ساخته میشوندکه تشخیص آنها حتی توسط تکنسین‌های ماهر و با تجربه نیز دشوار و یا حتی غیر ممکن است و تنها راه تشخیص اجناس کپی و اورجینال گارانتی ارائه شده همراه با قطعه میباشد. دقت داشته باشید که در صورت هرگونه قطعات گوشی سامسونگ a24 توصیه داریم که از قطعات اورجینال استفاده نمایید در غیر این صورت از دادن ضمانت نامه به شما معذور هستیم.

تعمیر برد گوشی سامسونگ A24

تعمیر برد یک امر بسیار کلی میباشد زیرا قطعاتی که روی برد هستند که خراب میشوند و احتمال خرابی خود مادربرد بسیار پایین می‌باشد.خرابی برد زمانی اتفاق می‌افتد که یکی از قطعات و یا جریان‌های برد دچار خرابی شوند و تعمیر کار باید تشخیص دهد که این قطعه قابل تعمیر هستند و یا باید جایگزین شوند.خرابی های برد معمولا به دلایل زیر اتفاق می افتند :

آب خوردگی : آب می‌تواند باعث وجود آمدن اتصالی بین مسیرها و قطعه‌های مختلف برد شود و همین موضوع می‌تواند منجر به خاموشی کامل و یا عدم کار کردن برخی از قسمت‌های گوشی شود.

ضربه خوردگی : ضربه معمولا باعث آسیب فیزیکی مانند شکستگی و یا جدا شدن قطعات روی برد شود که هز از چند گاهی این قطعات قابل تعمیر و گاهی نیز باید جایگزین و تعویض شوند.در برخی موارد که دستگاه ضربه شدید خورده است تکنسین مجبور به تعویض برد خواهد شد.

گرمای شدید : گرمای بیش از حد که در هنگام اجرای گیم‌های سنگین که باعث می‌شود دستگاه داغ کند و نرم افزار های سنگین برای مدت زمان زیاد ایجاد می‌شود می‌تواند منجر به خرابی سی پی یود و خاموشی گوشی شود.

تمامی گزینه‌های بالا در تعمیربرد تبلت سامسونگ نیز می‌تواند صدق کند.

 

تعمیر گوشی سامسونگ a24
تعمیر گوشی سامسونگ a24

تعمیر و تعویض تاچ ال سی دی گوشی سامسونگ A24

ال سی دی گوشی سامسونگ a24 در برخی موارد توانایی تعمیر را دارد و لزوما نمی‌توانیم بگوییم که در صورت بروز مشکل در ال سی دی باید آن را تعویض کنیم. اما اگر دستگاه شما نیاز به تعویض ال سی دی دارد باید بدانید که در انتخاب ال سی دی برای دستگاه خود  3 انتخاب مختلف پیش رو دارید که میتواند برای تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ a24 از میان آنها انتخاب نمایید. در زیر این کیفیت‌ها را برایتان نام برده و توضیح داده ایم:

اورجینال با گارانتی: تنها مدلی که باعث نمی‌شود فرق و تفاوتی بین ال سی دی قبلی که به صورت پیش فرض روی دستگاه شما نصب شده بود با این کیفیت احساس کنید.ال سی دی اورجینال سامسونگ a24 معمولا قیمت بالایی نصبت به سایر نمونه‌ها دارد اما باید بدانید که این کیفیت و گارانتی ارزش هزینه زیاد را دارد.

های کپی: بسیار شباهت زیادی به ال سی دی اورجینال دارد اما باز هم فرق‌ها و تفاوت‌هایی را در آن مشاهده خواهید نمود . شکنندگی این کیفیت بالاتر از ال سی دی اورجینال بوده و تعداد رنگ بسیار پایینی را در اختیار شما می‌گذارد.

کپی: وضوح و تعداد رنگ پایین ، آسیب پذیری بسیار بالا ، قطر و ضخامت زیاد و قیمت پایین از ویژگی‌ها و مشخصات ال سی دی کپی میباشد که ارزش خرید آن را تقریبا به صفر میرساند.

 

تعمیر گوشی سامسونگ a24
تعمیر گوشی سامسونگ a24

تعویض باتری گوشی سامسونگ A24

باتری خراب IC شارژ دستگاه را نیز خراب میکند و IC شارژ خراب باتری‌های جدید دیگر را نیز خراب خواهد کرد.این دوره به قدری ادامه پیدا میکند که شما به اجبار باید باتری خود را تعویض کنید و در نهایت برد گوشی سامسنوگ A24شما نیز دچار آسیب می‌شود.اما در صورتی که باتری خراب را متوجه شدیم که مشکل دارد تعویض نمایید دیگر این اتفاقات برای شما نمی‌افتد. اما این شرایط که گفته شد در یک صورت است که حتما باید از باتری‌های اورجینال استفاده نمایید.باتری‌هایی با کیفیت های متفاوت در بازار وجود دارند که ما اصلا آنها را پیشنهاد نمی‌دهیم و در این مطلب هم در مورد آنها توضیح زیادی نخواهیم داد.زیرا این باتری‌ها علاوه بر اینکه مشکل باتری شما را حل نمیکنند تازه  باعث می‌شوند مشکلات دیگری نیز در برد گوشی شما ایجاد شود. این باتری‌ها در حالی که به تازگی از بسته بیرون آمده اند اما عملکردی مانند باتری‌های خراب دارند یعنی ممکن است سبب خرابی برد موبایل شوند.

 

تعمیر گوشی سامسونگ a24
تعمیر گوشی سامسونگ a24

رفع خرابی دوربین گوشی سامسونگ A24

لنزها جزو اصلی ترین قطعاتی هستند که می‌توان روی گوشی‌های موبایل یافت اما در صورت وجود مشکل و خرابی دوربین گوشی سامسونگ a24  چه باید کرد؟در ابتدا باید بدانید که احتمال خرابی دوربین‌های سامسونگ بسیار پایین تر از خرابی مسیرهای دوربین روی برد می‌باشد.باز هم اصلی ترین عوال خرابی لنز آب و ضربه هستند اما گاهی ممکن است که دچار خرابی‌های خود به خودی نیز بشوند. اکثر تعمیرکاران در صورتی که متوجه بشوند دوربین‌ها دچار آسیب شده اند اقدام به جایگزین کردن آنها میکنند اما در مجموعه ما ابتدا اقدام به تعمیر آن می‌کنیم.این موضوع به دلیل دشواری بسیار زیاد تعمیرات لنز‌های دوربین می‌باشد و از همین رو تکنسین‌هایی که تخصص کافی را ندارند اقدام به جایگزین کردن و تعویض دوربین می‌نمایند. کوچک ترین اشتباهی در پروسه تعمیر لنزهای دوربین امکان دارد باعث ایجاد خط و خش روی حسگراصلی و یا عدسی‌های لنز دوربین شده و تصویرهای گرفته شده با دوربین کیفیت خود را از دست بدهند.از این رو در تعمیرات لنز گوشی سامسونگ a24 تکنسین باید نهایت دقت و ظرافت خود را در این امر به کار ببرد. تعمیرات لنز دوربین‌ها همیشه یکی از مهم ترین و دشوار ترین قسمت‌های تعمیرات گوشی سامسونگ a24 بوده است که ما با بهترین کیفیت ممکن و در سریع ترین زمان برای شما عزیزان انجام خواهیم داد.

تعویض قطعه فینگر پرینت گوشی سامسونگ A24

این قطعه به دلیل کارایی بالا و ارتباط زیاد و مستقیم کاربر با آن از سایر قطعات دیگر بسیار بیشتر در معرض خرابی است.خرابی های فینگر پرینت به باقی نقطه‌های  موبایل آسیبی نمی‌رساند و صرفه امکان بازکردن قفل گوشی با اثر انگشت را از مخاطب می‌گیرد. معمولا این قطعه تعمیر نمی‌شود و تکنسین‌ها اقدام به جایگزین کردن آن خواهند کرد.گاهی نیز ضربه‌هایی که به این قطعه وارد می‌شود می‌تواند سسب این شود که به ری استارت شدن مکرر موبایل و کارایی گوشی را از آن بگیرد.در این حالت بدون جایگزین کردن فینگر پرینت کاربر نمی‌تواند به صورت معمولی نیز از موبایل خود استفاده نماید. فینگر پرینت‌هایی با عنوان فینگر پرینت‌های کپی نیز در بازار موجود می‌باشند که عملکرد کند دارند و در خیلی موارد نیز اثر انگشت شما را شناسایی نمی‌کنند.پیشنهاد می‌شود برای تعویض این قطعه از فینگر پرینت اورجینال سامسونگ a24 استفاده نمایید زیرا هم دارای گارانتی شده و هم سرعت و دقت قبل را به شما خواهد داد.

 

تعمیر گوشی سامسونگ a24
تعمیر گوشی سامسونگ a24

روش رفع مشکل شارژ نشدن گوشی سامسونگ A24

بسیار آزار دهنده است که اگر دستگاه موبایل شما شارژ نشود.در صورتی که موبایل شما شارژ نمی‌شود ابتدا اقدامات زیر را انجام داده و سپس به یک نمایندگی معتبر تعمیرات سامسونگ مراجعه کنید : شارژر و کابل نو و اورجینال تهیه کرده و یا از هر طریقی با یک شارژر دیگر تست بگیرید.تست کنید که آیا با شارژر و کابل جدید هم این مشکل وجود دارد یا نه. اگر مشکل حل شد باید شارژر و یا کابل خود را با یک شارژر نو و اورجینال جایگزین نمایید.در صورت استفاده از شارژرهای غیر استاندارد امکان آسیب رسیدن به باتری و مسیرهای شارژ وجود دارد. سوکت شارژ را بررسی کنید که آیا ایرادی که قابل مشاهده باشد دارد یا نه؟مانند سیب‌های فیزیکی مانند شکستگی و خرابی سوکت شارژ.همچنین بررسی کنید که مبادا کثیفی و گرد و غبار در سوکت شارژ باعث ایجاد مشکل شارژ گوشی سامسونگ a24 شما شده باشد.در این صورت میتواند با یک جسم نوک تیز به آرامی و به طوری که به سوکت شارژ آسیب نرسد.

 

تعمیر گوشی سامسونگ a24
تعمیر گوشی سامسونگ a24

جمع بندی

اگر با اقدامات بالا مشکل شارژ سامسونگ a24 شما برطرف نشد میتواند به یک مرکز معتبر تعمیر موبایل سامسونگ مراجعه کنید تا مشکل را برای شما برطرف سازند. همچنین اگر نیاز به تعمیر گوشی‌ شیائومی، تعمیر گوشی لنوو، تعمیر گوشی آیفون و تعمیر گوشی هوآوی دارید در مجموعه موبایل کوک واقع در فلکه دوم صادقیه، بج گلدیس، طبقه 11، واحد 14 خدمت گزار شما عزیزان می‌باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *