تعمیر گوشی s23fe در نمایندگی سامسونگ

تعمیر گوشی s23fe

گوشی سامسونگ s23fe را نه می‌‍توان یک پرچم دار حساب کرد نه یک میان‌رده . زیرا این سری هم قیمت مناسبی دارد و هم سخت افزاری در حد یک پرچم دار. مناسب ترین گزینه ای که برای یک دستگاه اقتصادی می‌توان داشت دستگاه موبایل سامسونگ s23fe می‌باشد که هم خدمات و امکانات زیادی را در اختیار شما می‌گذارد و هم رنج قیمتی بسیار مناسبی دارد.تعمیرات گوشی سامسونگ s23fe نیز از راحت ترین کار هایی است که هر تکنسینی می‌تواند انجام دهد. گویا سامسونگ در این مدل به فکر تکنسین‌ها نیز بوده است زیرا بعد از بازکردن این مدل متوجه خواهید شد که تعمیرپذیری بسیار بالایی دارد.ما در نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تلاشیم تا بهترین خدمات در زمینه تعمیرات سامسونگ s23fe را برای شما عزیزان قرار فراهم کنیم. در ادامه با خدمات ما و تعمیرات این مدل بیشتر آشنا خواهید شد.

تعمیرات نرم افزاری دستگاه موبایل s23fe

سامسونگ همیشه برای دستگاه‌های موبایل خود آپدیت هایی را در نظر میگیرد که امکانات را افزایش داده و رابط کاربری را هرچه زیباتر و کارآمد تر کند. اما متاسفانه گاهی این آپدیت‌ها دارای باگ‌ها و مشکلاتی هستند که کاربران را مورد آزار قرار می‌دهد و باعث می‌شود برخی از عملکرد های موبایل به درستی کار نکنند. گاهی به دلیل سرعت پایین اینترنت آپدیت ها ناقص دانلود شده و سبب مشکلاتی همچون کارایی نادرست برخی از امکانات ، هنگ کردن و گیر کردن روی لوگو ، داغ شدن بیش از حد گوشی و در برخی موارد وخیم‌تر خاموشی دستگاه می‌شود.نصب دوباره رام یا سیستم عامل دستگاه در 90 درصد مواقع می‌تواند این مشکلات را برطرف سازد اما این کار یک عمل نرم افزاری بسیار تخصصی می‌باشد و در صورت نصب رام‌هایی غیر از رام مناسب و مخصوص گوشی ایرادات دیگری علاوه بر ایراد وارد شده به گوشی نیز برای آن پیش می‌آید. ما در نمایندگی موبایل کوک  تعمیرات گوشی سامسونگ بهترین متخصصین نرم افزار را داریم که سال‌ها در این زمینه تجربه و تخصص دارند و تعمیرات نرم افزاری شما را با بهترین کیفیت و گارانتی معتبر انجام می‌دهند.

تعمیر نرم افزاری گوشی s23fe
تعمیر نرم افزاری گوشی s23fe

تعویض باتری گوشی s23fe

باتری ها نیز مثل ال سی دی ها دارای کیفیت‌های مختلفی هستند اما در انتخاب باتری نسبت به ال سی دی باید دقت بیشتری داسته باشید تا بتوانید باتری اصلی تهیه کنید:

  • کپی : کیفیت ساخت بسیار پایین دارند و شارژدهی آنها کمتر از نصف شارژ دهی باتری‌های اصلی می‌باشد و توانایی نگه داشتن شارژ بیشتر از یک نصف روز یا کمی بیشتر را ندارند . همچنین در طولانی مدت باعث ایجاد مشکل در برد گوسی موبایل شما می‌شوند.
  • های کپی : کمی از باتری‌های کپی بهتر هستند و می‍توان گفت بیشتر شارژ دهی می‌کنند خرابی برد در این رنج کیفیت کمتر بوده و امکان رساندن آسیب به برد را بسیار کمتر دارند . شامل گارانتی نمی‌شوند و هیچ ضمانتی برای کارکرد آنها وجود ندارد.
  • اورجینال با گارانتی : ما ضمانت میکنیم که این باتری ها همانند باتری قبلی که کارخانه سازنده روی دستگاه شما گذاشته بود نداشته باشد و حداقل تا دو سال بدون مشکل برای شما کار کند.به هیچ عنوان احتمال رساندن آسیب به برد را ندارند و کیفیت ساخت بالایی را شامل می‌شوند.
  • تعویض باتری گوشی s23fe
    تعویض باتری گوشی s23fe

تعویض ال سی دی گوشی s23fe

ال سی دی گوشیs23fe دارای سه نسخه با کیفیت مختلف می‌باشد که هرکدام قابلیت‌های مخصوص به خود را دارند.در زیر به این قابلیت‌ها پرداخته ایم.

ال سی دی کپی : کسانی که به هر دلیلی نمی‌خواهند هزینه زیادی را برای تعویض ال سی دی بپردازند و تنها اطلاعات موجود در دستگاه برای آنها مهم است از این کیفیت استفاده می‌کنند.اما به زودی مجبور به تعویض مجدد آن خواهند شد و این امر به دلیل وضوح تصویر و ساخت بسیار پایین آن است.

های کپی : افرادی که به ال سی دی اورجینال علاقه دارند اما میخواهند هزینه کمتری را بپردازند از این کیفیت استفاده می‌کنند اما باز هم وضوح و کیفیت نمایش این ال سی دی ها اصلا جالب و راضی کننده نمی‌باشد.

اورجینال با گارانتی : این ال سی دی ها یا توسط کمپانی‌های سازنده تولید می‌شود و یا از روی دستگاه‌های دیگر باز شده که روکاری نام می‌گیرند.هیچ تفاوتی با ال سی دی قبلی شما نداشته و کیفیت بسیار بالایی را به شما ارائه میدهند.

تعویض تاچ ال سی دی گوشی s23fe
تعویض تاچ ال سی دی گوشی s23fe

تعمیر برد گوشی s23fe

برد گوشی سامسونگs23fe  نیز همانند برخی از گوشی‌های دیگر دارای دو طبقه مجزا می‌باشد که امر تعمیرات برد سامسونگ s23fe را تا حدودی برای تکنسین‌ها دشوار می‌سازد . مشکلاتی مانند کارنکردن دوربین ، مشکل عدم تولید صدا ، مشکل توانایی شارژ باتری ، آنتن دهی نامناسب و بسیاری از مشکلات دیگر می‌تواند از مشکلات برد باشد. در تعمیرات برد ابتدا باید طبقات برد از یکدیگر جدا شده و بعد از آن قطعه دارای مشکل پیدا شده و تعمیر یا تعویض شود.در برخی موارد نیز این ایرادات مربوط به قطع ارتباط بین دو طبقه بود می‌باشد که تکنسین‌ها این مسیرها را با قطعه‌های مخصوصی ترمیم می‌کنند .تعمیرات برد کاری بسیار حساس و تخصصی است و عدم تمرکز کافی و یک اشتباه کوچک یا عدم دقت در تعمیرات برد می‌تواند سبب خرابی‌هایی بیشتر در برد سامسونگ s23fe شود.پس توصیه می‌کنیم اگر احساس کردید که گوشیs23fe شما دارای یک ایراد بردی است حتما به یک مرکز معتبر تعمیرات مراجعه نمایید.

تعمیر برد گوشی s23fe
تعمیر برد گوشی s23fe

تعویض پنل پشت گوشی s23fe

در مورد خرابی درب پشت تنها می‌توان به شکستگی اشاره نمود.اما این شدت ضربه وارد شده باید بسیار شدید باشد چون درب پشت ها و شاسی های گوشی‌های سامسونگ شکنندگی بسیار پایین و مقاومت بالایی دارند .در انتخاب درب پشت و شاسی باید دقت لازم را داشته باشید که از کیفیت‌های اورجینال و اصلی استفاده نمایید ام در صورت استفاده از درب پشت‌های غیر اورجینال هیچ گونه اختلالی در عملکرد دستگاه موبایل شما ایجاد نخواهد شد و در انتخاب این یک مورد زیاد سخت گیری نمی‌شود و شما آزادهستید از هر کیفیتی استفاده کنید. اما در مورد شاسی‌های غیر اورجینال امکان دارد بعد از تعویض شاسی دچار مشکلات آنتن دهی در گوشی شده و پرش یا ضعیف بودن آنتن داشته باشید.مسیر های زرد رنگی که در روبرو روی شاسی مشاهده می‌کنید تماما وظیفه دریافت سیگنال‌های گوشی را دارند.

تعویض درب پشت گوشی s23fe
تعویض درب پشت گوشی s23fe

رفع مشکل شارژ گوشی s23fe

اکثر ایرادهای شارژ بر اثر خرابی سوکت شارژ و یا برد پایین که مربوط به منترل شارژ می‌شود اتفاق می‌افتد و این امر علتی ندارد جز ارتباط مستقیم کاربران با این دو قطعه ایرادات شارژ s23fe تنها منتهی به این دو قطعه نمی‌شود و در برخی موارد کنترلرهای شارژ در برد بالا نیز دچار مشکلاتی می‌شوند.ایرادات شارژ می‌تواند شامل شارژ نشدن دستگاه ، شارژ نشدن در حالت سریع و یا شارژ نشدن در حالت بیسیم یا وایرلس می‌شود .هرکدام از این امکانات آیسی های دارند که توسط آنها کنترل می‌شوند و تعمیر کار نسبت به عیبی که برای گوشیs23fe شما به وجود آمده است قسمتی از برد که مربوط به آن باشد را بررسی خواهد نمود.

رفع مشکل شارژ گوشی s23fe
رفع مشکل شارژ گوشی s23fe

تعویض دوربین گوشی s23fe

دوربین‌های گوشی s23fe تنها در برابر آب و ضربه خراب می‌شوند پس باید مراقب باشید تا دستگاه موبایل خود را در برابر ضربه و آب قرار ندهید.این سری تا حد زیادی ضد آب می‌باشد اما این ضد آب بودن نیز تا حد خاصی پاسخگوی شماست و در یک عمق زیاد آب به درون دستگاه شما نفوذ می‌کند .نفوذ آب به مدارهای موجود و دوربین‌ها باعث اتصالی در این مدارها و سوختن دوربین‌ها یا خرابی آیسی‌های کنترل کننده دوربین‌ها می‌شود و شما با اخطار دوربین متوقف شده اید روبه رو می‌شوید هرچند این ایراد می‌تواند ریشه در نرم افزار نیز داشته باشد .در نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ ابتدا تعمیرات نرم افزاری روی دستگاه شما نجام می‌شود تا بدون بازکردن گوشی مشکل برطرف شده و هزینه کمتری را نیز شامل شود.ااما در صورتی که متخصص تشخیص دهد مشکل از نرم افزار نیست دستگاه موبایل به بخش سخت افزار منتقل شده و قبل از بازکردن آن با شما هماهنگ می‌شود.

تعمیر دوربین s23fe
تعمیر دوربین s23fe

کلام آخر

اگر دستگاه موبایل شما به مشکل برخورده است یا برای خرید موبایل نیاز به مشاوره می‌توانید با شماره تلفن 02145102 تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ما راهنمایی‌های لازم را انجام بدهند. همچنین برای مراجعه حضوری می‌توانید به آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، برج گلدیس، طبقه11، واحد 14 مراجعه فرمایید. مجموعه موبایل کوک با تجربه دیرینه خود در زمینه تعمیر موبایل آیفون، تعمیر موبایل شیائومی، تعمیر موبایل هوآوی، تعمیر موبایل ایسوس و تعمیر موبایل لنوو ر خدمت شما عزیزان دل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *