تعمیر انواع موبایل به صورت تخصصی

نمایندگی تعمیرات موبایل

تلفن های همراه امروزه به ابزارهایی جدایی ناپذیر از زندگی تبدیل شده اند که وجود آنها برای گذراندن زندگی شخصی ضروری است. امروزه استفاده از موبایل تنها به برقراری ارتباط از طریق تماس یا پیامک محدود نمی شود و این دستگاه های هوشمند قادر به ارائه خدمات و امکانات مختلفی به کاربران هستند. بسیاری از افراد امور بانکی خود را با استفاده از موبایل انجام می دهند. با وجود موبایل دیگر نیازی به حمل دوربین عکاسی نخواهد بود و می توان عکس ها و فیلم های با کیفیتی را توسط این گوشی ها تهیه کرد. هرچه در رابطه با امکانات متعدد تلفن های هوشمند بگوییم باز هم کم گفته ایم.

اما با وجود وابستگی زیادی که افراد به این وسیله پرکاربرد دارند، در صورت خرابی و معیوب شدن آن، مشکلات زیادی در زندگی روزمره ایجاد می شود. بدین ترتیب نیاز است تا با این مشکلات آشنا بوده و نحوه برطرف کردن آنها را بدانیم. خوشبختانه مراکز متعددی در سطح شهر وجود دارند که اقدام به ارائه انواع خدمات عیب یابی و تعمیرات انواع موبایل می نمایند. اما با توجه به گرتن قیمت بودن انواع تلفن های هوشمند، لازم است تا در رابطه با مرکز تعمیرات مورد نظر اطمینان کامل را حاصل کرد.

موبایل کوک نمایندگی تعمیرات انواع موبایل در تهران است که به ارائه انواع خدمات از عیب یابی گرفته تا تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری تلفن های همراه را انجام می دهد. دلیل موفقیت این نمایندگی استفاده از تعمیرکاران و تکنسین های تعمیرات موبایل حرفه ای و با تجربه است که کار خود را به درستی و با سرعت بالا انجام داده و در جلب رضایت مشتری تلاش می نمایند.

عیب یابی و تعمیرات موبایل

اگر بخواهیم در رابطه با انواع مشکلات مختلفی که در تلفن های همراه ایجاد می شود صحبت کنیم، موارد بسیاری را باید بیان نماییم. تلفن همراه دارای دو بخش سخت افزار و نرم افزار است که این دو بخش مکمل یکدیگر بوده و هر یک به تنهایی قادر به راه انداختن گوشی نخواهد بود. سخت افزار به قطعات قابل مشاهده و قابل لمس دستگاه گفته می شود که شامل موارد متعددی می گردد. نرم افزار هم به برنامه نویسی ها و سیستم عامل موبایل گفته می شود که بدون وجود آن امکان کار کردن قطعات سخت افزاری وجود نخواهد داشت.

عوامل متعددی باعث خراب شدن و ایجاد مشکل در هر یک از بخش های نرم افزار و سخت افزار موبایل می گردد. به عنوان مثال مواردی مانند ضربه خوردن به دستگاه، افتادن از بلندی، خیس شدن و قطعات داخلی دستگاه و … می توانند اجزای داخلی موبایل را با مشکل مواجه کرده و ایرادات جدی را رقم بزنند. همچنین پر بودن حافظه دستگاه، ویروسی شدن، نصب نرم افزارهای نامناسب و غیره نیز منجر به مشکلات نرم افزاری متعدد می گردد.

نمایندگی موبایل کوک دارای متخصصین حرفه ای و آموزش دیده و در دو حوزه نرم افزار و سخت افزار است که قادر به عیب یابی دقیق دستگاه بوده و در کمترین زمان ممکن اقدام به برطرف نمودن انواع این مشکلات می نمایند. عیب یابی که در این مرکز انجام می شود با استفاده مجهزترین دستگاه های دنیا صورت گرفته و در نتیجه دقت بالایی خواهد داشت. این مرکز در واقع نمایندگی انواع برندهای مختلف موبایل از جمله سامسونگ، شیائومی، ایسوس، آیفون و … است و قادر به رفع  انواع مشکلات مختلف بروز کرده در این دستگاه ها خواهد بود.

هزینه تعمیرات موبایل

هزینه تعمیرات موبایل موضوعی است که ممکن است بسیاری از کاربران را نگران سازد. در صورتی ه قطعه ای در تلفن همراه شما شکسته و یا سوخته باشد، تعمیرکاران موبایل کوک اقدام به تعمیر و یا تعویض آن می نمایند. در صورت نیاز به تعویض قطعه، نیاز است تا حتما از قطعات اورجینال و اصل استفاده نمود تا عملکرد گوشی مانند سابق بوده و مشکلی در کار کردن آن وجود نداشته باشد.

یقینا هزینه تعمیرات سخت افزاری موبایل بسیار بیشتر از تعمیرات نرم افزاری است. چرا که در تعمیرات سخت افزاری، تعمیرکاران باید دستگاه را باز نموده و قطعه های مختلف را مورد بررسی قرار دهند تا ایراد دستگاه تشخیص داده شود. قطعات داخلی تلفن های هوشمند با یکدیگر از طریق کابل های مخصوص در ارتباط هستند و در صورت بی دقتی در باز و بست کردن آنها، ممکن است سایر قطعات سالم نیز معیوب شده و هزینه بالایی بر دوش مشتری قرار بگیرد.

تخصص و تجربه بالای متخصصین موبایل مکوک باعث می شود تا عیب یابی دستگاه در زمانی کوتاه و بدون دردسر صورت گرفته و پس از آن با تمرکز و دقت بالا قطعات داخلی و یا خارجی موبایل تعمیر و یا تعویض گردند.

هزینه هایی که توسط این مرکز از مشتریان دریافت می شود کاملا به صرفه بوده و بر طبق تعرفه هایی است که از طرف اتحادیه تعیین شده است. این هزینه ها پیش از انجام تعمیرات به  صورت شفاف در اختیار مشتری قرار داده می شود تا مشتری نسبت به انجام یا عدم انجام تعمیرات تصمیم گیری نماید. از پرهزینه ترین تعمیراتی که برای تلفن های همراه وجود دارد تعویض تاچ ال سی دی و تعویض برد موبایل است که به دلیل گرانقیمت بودن این قطعات، هزینه نهایی نیز زیاد خواهد شد.

مراحل تعمیرات موبایل در نمایندگی

مدیریت نمایندگی موبایل کوک برنامه منظم و مدونی را برای ارائه خدمات عیب یابی و تعمیرات تلفن همراه تنظیم کرده است. با وجود این برنامه ریزی، امکان رسیدگی به امور مشتریان و تعمیرات موبایل با سرعت بیشتری وجود داشته و در نهایت جلب رضایت آنها را به دنبال خواهد داشت.

مراحل مختلفی در هنگام مراجعه مشتری به نمایندگی موبایل کوک صورت می گیرد که شامل موارد زیر است:

·        در ابتدا افراد وارد واحد مشاوره شده و در رابطه با با نوع مشکل دستگاه خود راهنمایی های لازم را دریافت می نمایند.

·        واحدی به نام واحد عیب یابی در نمایندگی موبایل کوک وجود دارد که متخصصین با تجربه و اهل فنی در آن مشغول به فعالیت هستند. در این واحد ابزارها و دستگاه های پیشرفته ای نیز وجود دارد که با استفاده از آنها می توان ایراد دستگاه را تشخیص داد. تکنسین های این بخش، مشکل دقیق تلفن همراه را مورد بررسی قرار داده و آن را به واحد تعمیرات نرم افزاری یا سخت افزاری ارسال می نمایند. البته در این مرحله ایراد دستگاه به مشتری گفته می شود و فرد در جریان مشکل موبایل خود قرار می گیرد.

·        در واحد تعمیرات تکنسین های کاربلد و با سواد مجموعه اقدام به برطرف نمودن مشکلات می نمایند. در صورتی که ایراد دستگاه نرم افزاری باشد احتمالا در مدت زمان کوتاهی مشکل حل شده و هزینه چندانی هم نخواهد داشت. در صورت وجود مشکلات سخت افزاری در وهله اول تلاش می شود تا جهت صرف هزینه کمتر، قطعه ای تعویض نشود و تعمیر گردد. اما در صورت نیاز، از قطعات کاملا اورجینال استفاده شده و جایگزین قطعه خراب می گردند.

در نهایت دستگاه به واحد تست و آزمایش فرستاده شده تا تلفن همراه از لحاظ فنی مورد بررسی قرار گیرد و به صورت کاملا سالم به دست مشتری رسانده شود.

خدمات موبایل کوک

تعمیرات موبایل و رفع اشکالات نرم‌افزاری و سخت‌افزاریِ آن، ادعای بسیاری از مراکزی است که در سطح شهر پراکنده‌اند. با

تعمیر سوکت شارژ موبایل

تعمیر سوکت شارژ گوشی یکی از مهمترین مشکلات در تلفن همراه می باشد. تعمیر موبایل به عنوان یکی از مراکز

تعمیر ال سی دی موبایل

ال سی دی از قطعات حساس گوشی های موبایل است . گاهی تاچ و ال سی دی به هم پیوسته

تعویض گلس گوشی

تعویض گلس گوشی یکی از اقداماتی است که هر کاربری با عنوان آن آشنایی دارد، اما بهتر است بدانید که

خرید

آموزش

فروش

درایو

تعمیر

نرم افزار

خدمات نمایندگی تعمیرات موبایل

نمایندگی تعمیرات موبایل کوک یکی از معتبرترین و قابل اعتمادترین مجموعه های تعمیرات موبایل در تهران است که به دلیل استفاده از متخصصین خبره و خوش قولی و سرعت عمل بالا، محبوبیت بالایی را در میان مشتریان پیدا کرده است.

این مرکز انواع خدمات در ارتباط با تلفن همراه در برندهای مختلف را در اختیار مشتریان قرار می دهد. تخصص  و کیفیت از موارد مهمی است که توسط تیم حرفه ای موبایل کوک رعایت می گردد. استفاده از قطعات تقلبی و فیک که توسط بسیاری از تعمیرکاران موبایل انجام می شود، خط قرمز این مجموعه بوده و تمامی قطعات به صورت گارانتی دار تعویض می گردند. گارانتی تعمیرات نیز پس از انجام خدمات به مشتری ارائه می شود تا در صورت بروز مشکل مجدد در دستگاه، امکان تعمیر آن به صورت رایگان توسط متخصصین موبایل کوک وجود داشته باشد.

برطرف نمودن مشکلاتی مانند هنگ کردن گوشی، پایین بودن سرعت گوشی، خراب بودن سوکت شارژ، عدم شارژ شدن گوشی، تعویض تاچ ال سی دی، تعویض باتری، تعمیر و تعویض برد، فلش کردن گوشی و بسیاری از موارد دیگر در حیطه خدمات نمایندگی موبایل کوک می باشد.