تعمیر تاچ موبایل

تعمیرات تاچ موبایل یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات موبایل است. دارندگان گوشی های تلفن همراه می توانند در صورت مواجه با مشکل کار نکردن تاچ پد گوشی تلفن همراه شان به مرکز تعمیرات تاچ موبایل مراجعه کرده و اشکال پیش آمده را مرتفع سازند.

مرکز تعمیرات موبایل به دلیل برخورداری از آرشیو جامعی از قطعات تمامی برندهای موبایل در طول سالهای اخیر با حذف واسطه ها، برترین کیفیت را با کمترین هزینه به کاربران تلفن های همراه ارائه نموده است.

مجهز بودن این مرکز به مرکز پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر، تست، کالیبراسیون و کنترل کیفیت تلفن همراه، مسئولیت پذیری بالای کارشناسان و کارمندان در قبال نگهداری صحیح قطعات گوشی و در نهایت حفظ و امانتداری اطلاعات مشتریان سبب گشته. این مجموعه در طول سالهای اخیر بدل به انتخاب نخست تمامی کاربرانی گردد که به هر روی نیاز به دریافت خدمات مرتبط با تعمیرات موبایل گشته اند.

خدمات تخصصی واحد تعمیرات تاچ موبایل

 • تعویض تاچ و ال سی دی گوشی های موتورولا
 • تعویض تاچ و ال سی دی هواوی
 • تعویض تاچ و ال سی دی اپل در واحد تعمیرات تاچ موبایل
 • تعویض تاچ و ال سی دی سامسونگ
 • تعویض تاچ و ال سی دی سونی تعویض تاچ و ال سی دی هوآوی
 • تعویض تاچ و ال سی دی اچ تی سی
 • تعویض تاچ و ال سی دی بلک بری در واحد تعمیرات تاچ موبایل
 • تعویض تاچ و ال سی دی گوشی های سامسونگ
 • تعویض تاچ و ال سی دی انواع گوشی و تبلت
 • تعمیرات کلیه گوشی های نوکیا سری N به بالا
 • تعویض قاب و فرم انواع گوشی و تبلت در واحد تعمیرات تاچ موبایل
 • تعمیرات کلیه گوشیهای سونی اکسپریا (EXPRIA)
 • تعمیرات موبایل تعویض تاچ و ال سی دی انواع ایفون
 • تعمیرات و تعویض تاچ و ال سی دی اپل د رواحد تعمیرات تاچ گوشی
 • تعویض تاچ و ال سی دی گوشی های ایسوس

 

تعویض تاچ پد گوشی

اگر در طول روزهای اخیر متوجه این موضوع شده اید که صفحه نمایش موبایل یا همان تاچ پد گوشی تان در پاسخگویی به فرمان ها کند عمل می کند می توانید این مشکل را با فعال سازی GPU 2D Rendering مرتفع سازید. این راهکار را می توانید در گوشی هایی با سیستم عامل اندرویدی پیاده سازید و شاهد رفع مشکل کار نکردن تاچ پد گوشی تان باشید. برای فعال کردن این گزینه مسیر Settings → Developer Options را طی کنید. در صورتی که این بخش را مشاهده نمی کنید ابتدا باید Developer Options را فعال نمایید.

 

برای فعال کردن Developer Options می بایست مسیر Settings->About Phone را طی کنید و روی گزینه Build number هفت مرتبه ضربه بزنید. استفاده از GPU 2D Rendering انتقال فرمان ها را سریع تر می کند و سبب میشود ضربه ها و لمس های کاربر روی صفحه نمایش یا تاچ اسکرین اندروید سریع تر ثبت شود. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره های تخصصی می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان مرکز تعمیرات موبایل واحد تعمیرات تاچ موبایل تماس بگیرید.

 

کار نکردن تاچ پد موبایل

کارنکردن تاچ پد موبایل اشکالی است که گاه –به ویژه در موقعیت های اضطراری- دردسرساز خواهد بود. در این بخش راهکارهایی جهت رفع مشکل کار نکردن تاچ پد موبایل که توسط کارشناسان مرکز تعمیرات موبایل گردآوری گشته اند با شما به اشتراک گذاشته می شود. در صورت عدم رفع این مشکل می توانید به این مرکز مراجعه کرده و با حضور در واحد تعمیرات تاچ موبایل تخصصی ترین سرویس های مرتبط را دریافت نمایید.

 

گوشی را خاموش نمایید. در صورتی که دکمه پاور گوشی تان نیز غیرفعال شده با فشردن همزمان دکمه اور و کلید زیاد کردن صدا به مدت ۱۰ ثانیه  سیستم را مجدداً راه اندازی کنید.

در صورتی که با استفاده از روش فوق، امکان راه اندازی مجدد گوشی خود را نداشتید، باتری دستگاه خود را جدا وپس از حدود ۱۰ ثانیه مجدداً سر جای خود بازگردانید و دستگاه را روشن نمایید.

اگر قفل شدن دستگاه موبایل تان در زمان کار با برنامه خاصی اتفاق می افتد بهتر اسن آن برنامه را پاک نمایید.

در صورتی که از طریق هیچ یک از راه حل های بالا گوشی شما از حالت قفل (هنگ) خارج نشد، لازم است تا آن را به تنظیمات ابتدایی کارخانه برگردانید. توجه داشته باشید که با این کار تمامی اطلاعات موجود در حافظه گوشی از دست خواهد رفت.

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات موبایل، واحد تعمیرات تاچ موبایل آمادگی ارائه تخصصی ترین خدمات و سرویس های مرتبط با این بخش از دستگاه را دارا هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *